Nesch, Rolf(1893-1975)
Fisk
Fargemetalltrykk, lysmål
48x63
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Påtegnet nede t.v.: Tiré par l'artiste. Datert nede på arket: 5. november 1970. Fra fiskeserien.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Tilslag NOK 80 000