Nøytralien
Fargelitografi trykket i fem farger på
Arket: 600x540 mm Motivet: 535x497 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1915. MM G 395. Sch.nr. 459. Woll nr. 527.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Tilslag NOK 86 000