Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Mannsportrett 1875
Blyant på papir, lysmål
42x31
Signert og datert nede t.v.: Hans Heyerdahl 75.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Blyant på papir, lysmål
42x31
Vurdering