Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med kirkested 1891
Olje på lerret
33x42
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1891.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
33x42
Vurdering