Askevold, Anders(1834-1900)
Budeie med kyr 1867
Olje på lerret
41x53
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1867.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
41x53
Vurdering