Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Hus i kystlandskap
Olje på lerret
64x83
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
64x83
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering