Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi
70x53
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 18/125.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
70x53
Nummerert nede t.v.: 18/125.
Vurdering