Lampe, Reidar(1887-1964)
Oppstilling med kjele, kanne, flaske, glass, fylle
Akvarell på papir
26x33
hund og frukt Signert nede t.h.: R. Lampe
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 500
Akvarell på papir
26x33
Vurdering