Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Rødt fjell 1917
Olje på plate
32x41
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Thv. E. 1917-
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Kunstnerforbundet, Oslo 1967, kat.nr.?
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000