Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Kystlandskap
Olje på lerret
56x66
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
56x66
Vurdering