Kavli, Arne(1878-1970)
Kystlandskap
Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering