Eiebakke, August(1867-1938)
Landskap med kvinne og barn 1912
Olje på lerret
61x75
Signert og datert nede t.h.: AE 1912
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold
Olje på lerret
61x75
Vurdering