Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler på skjær
Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 40 000