Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skråvika, Stavern 1898
Olje på lerret
36x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1898.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000