Ødegaard, Hans(1876-1943)
Landskap med småbruk 1916
Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.h.: Hans Ødegaard 1916.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
68x76
Vurdering