Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode og kvinneakt 1981
Blyant på papir, lysmål
19x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Blyant på papir, lysmål
19x28
Vurdering