Lund, Henrik(1879-1935)
Mannsportrett, Jens Thiis
Litografi, lysmål
44x35
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Påtegnet nede t.v.: Prøve
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
44x35
Påtegnet nede t.v.: Prøve
Vurdering
NOK 1 000–1 500