Bleken, Håkon(1929-)
Isen går 1972
Litografi, lysmål
51x67
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72
Nummerert nede t.v.: 165/250.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
51x67
Nummerert nede t.v.: 165/250.
Vurdering
NOK 1 500–2 000