Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap og seilbåt
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Tilslag NOK 7 500
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 4 000–5 000