Nilsen, Ulf(1950-)
Innhøstning
Olje på lerret
36x30
Signert nede t.h.: UN
Signert, påtegnet med tittel og datert 1988 på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
36x30
Signert nede t.h.: UN
Vurdering