Kleiva, Per(1933-2017)
Folkevise fra Rauland 1983
Serigrafi
83x62
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 83
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 83/100 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 3 000–5 000