Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Hammerhaug 1861
Olje på lerret
77x123
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: A Askevold 1861
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
77x123
Vurdering