Ulving, Even(1863-1952)
Havn i Lofoten - vinter
Olje på lerret
42x52
Signert nede t. v.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 72 000
Olje på lerret
42x52
Vurdering