Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Piperviken 1911
Olje på lerret
97x130
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
97x130
Vurdering