Andreas leser
Olje på lerret
73x59 cm
Signert nede t.h.: E. M
Vurdering
NOK 5 000 000–7 000 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000 000
Olje på lerret
73x59 cm
Signert nede t.h.: E. M
Vurdering
NOK 5 000 000–7 000 000