Selvportrett ved vinen
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 498x652 mm Motivet: 420x515 mm
papir
Usignert
1930
Woll nr. 712.
Stemplet med to stempler på baksiden av arket: "Fra Edvard Munchs testamentariske gave Oslo Kommune", og "Munch-museet 1968 bo nr. 492-10 Sch nr".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 105 000