Olje på lerret
160x135
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1907
Signert og påtegnet med tittel (antagelig av kunstneren) på baksiden, på blindrammen: "Stilleben Th Holmboe". Påtegnet med annen tittel på lapp, fra Blomqvist Kunstutstilling, på baksiden av rammen: "I haven".
Høstutstillingen, Oslo 1907, kat.nr. 14 (?).
Vurdering
NOK 100 000