Peters, Wilhelm(1851-1935)
Oppstilling med liljer og roser 1903
Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Wm Peters 03
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
62x92
Vurdering