Holmboe, Thorolf(1866-1935)
For fulle seil
Olje på lerret
120x180
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på lerret
120x180
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering