Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Kvinneakt 1886
Olje på lerret
100x75
Signert og datert oppe t.v.: Hans Heyerdahl 86.
Proveniens: Anders Jahres Kunstsamling, Midtåsen, Sandefjord.
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 450 000