Kleiva, Per(1933-2017)
Norwegian wood 1979
Fargelitografi, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -79
Nummerert og påtegnet nede t.v.: IV/XV prøvetrykk e t. Påtegnet med tittel nede på midten: "Norwegian wood".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00