Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00
Hunden overfaller postbudet

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 589x460 mm Motivet: 466x343 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1938?
Woll 733.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 27 000