August Strindberg
Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 603x417 mm Motivet: 505x367 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Signert i stenen nede t.v.: E Munch
1896
Woll 66.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00
Tilslag NOK 320 000