Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Balbergkampen 1936
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 36
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering
NOK 30 000–50 000