Ingse Vibe
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 572x780 mm Motivet: 484x605 mm
papir Usignert
1903
Woll 236 b.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00
Tilslag NOK 60 000 med forbehold