Brosjen. Eva Mudocci
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 802x590 mm Motivet: 590x460 mm
papir som har fibre og horisontale striper. Signert med penn nede t.h.: Edv Munch
1903
Woll 244 1 I.
PROVENIENS: Gave fra Edvard Munch til Ingse Vibe.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 1 600 000