Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden
Fargelitografi trykket i gult, rødt og grønt på
Arket: 785x491-493 mm Motivet: 695x400 mm
tynt Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1902
Woll 198.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 500 000 med forbehold