Nesch, Rolf(1893-1975)
Den udøpte 1966
Fargemetalltrykk
Arket: 64,5x49,5
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch.
Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel og datert med blyant nede på midten: Den Udöpte 1966.
Helliesen/Sørensen 792.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00