Munthe, Gerhard(1849-1929)
Elvelandskap, Østerdalen 1911
Olje på lerret
59x89
Signert og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. 1911.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
59x89
Vurdering
NOK 30 000–50 000