Ulving, Even(1863-1952)
Fra Nordland
Olje på lerret
74x103
Signert nede t.h.: E. Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
74x103
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering