Haakø, Hans(1897-1984)
Kystlandskap 1925
Olje på lerret
69x88
Signert og datert nede t.h.: H. Haakö 1925.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
69x88
Vurdering