Krohg, Per(1889-1965)
Ved kaien
Olje på mahogniplate
22x15,5
Signert nede t.v.: P. Krohg
På baksiden er platen utskåret med et barneansikt i profil. Påtegnet med tittel på fransk med blyant, på baksiden av platen: "Sur le quai".
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000