Krohg, Christian(1852-1925)
Stående pike
Olje på plate
60x40
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
60x40
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering