Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Fiskebäckskil 1889
Olje på lerret
38x56
Signert og datert på midten t.v.: Grimelund. 1889.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
38x56
Vurdering