Ulving, Even(1863-1952)
Torghatten
Olje på lerret
41x63
Signert nedet t.h.: E. Ulving
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
41x63
Signert nedet t.h.: E. Ulving
Vurdering