Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Aftenstemning på bryggen 1888
Olje på lerret
83x117
Signert og datert nede t.v.: Smith-Hald 88
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000