Bertrand (Hansen), Harald(1856-1890)
Vårdag på Karl Johan 1883
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: Harald. B. Hansen. 83.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering
NOK 30 000–50 000