Galien-Laloue, Eugene(1854-1941)
Le Trocadero
Akvarell på papir, oppklebet på papp
27x46
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue
Påtegnet med tittel på plakett på rammen: "Le Trocadéro".
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000