Astrup, Nikolai(1880-1928)
Astruptunet med blomstrende frukttrær
Kullstift
24,5x31,5
Signert nede t.h.: N A
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000