Ender, Axel(1853-1920)
Stående jente bærende på tiner
Olje på lerret
70x50
Signert nede t.v.: Axel Ender -
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Olje på lerret
70x50
Vurdering